Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Cholerzyn

Cholerzyn, małopolskie

  • 3 400 000 zł
  • 202,03 m²
  • 16 829,18 zł/m²

Zdjęcie

Bartosz Okrajek

Skontaktuj się

Dom Cholerzyn

Cholerzyn, małopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

3 400 000 zł

202,03 m²

16 829,18 zł/m²

Dom Cholerzyn

Zaktualizowane: 13 maja 2026

3 400 000 zł 202,03 m² 16 829,18 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
700 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2025

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

700 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2025

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 3 400 000 zł (16 829,18 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 202,03 m², 5 pokoi, 3 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2025
  •   technika budowy: mieszana; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: blacha
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Działka: 700 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, kanalizacja; ogrzewanie: pompa ciepła
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: rolety antywłamaniowe, alarm
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

The Partners Premium Real Estate prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w Cholerzynie k. Kryspinowa. Wykończony w wysokim standardzie, gotowy do wprowadzenia się.

Dom zaprojektowany bardzo funkcjonalnie według indywidualnego projektu, w którym każdy detal świadczy o wyjątkowej dbałości o jakość. (...)

Agent

Bartosz Okrajek

660 407...

660 407 328

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

660 407...

660 407 328

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.